Bakım ve Onarım Hizmetleri

Çatı, binalardaki en hassas konulardan biridir. Özellikle eski binalarda ve de yeni yapılan fakat izolasyonunun düzgün gerçekleştirilmediği binalarda akmalar olabilmektedir. Çatı ile alakalı tüm olumsuzluklar bizim kontrolümüz ve güvencemiz altındadır.

Bahçelerinizin tüm bakımını biz yapıyoruz. Aynı zamanda dilerseniz sıfırdan yepyeni bir peyzajla birlikte apartmanınızı veya sitenizi son derece ferah bir bahçeye kavuşturuyoruz. Yeşilin korunması ve artırılması bizim güvencemiz altındadır.

Asansörlerin aylık periyodik bakımları ve gereken durumlarda ise onarımları bizim güvencemiz altındadır.

Merkezi ısıtma ve sıcak su kullanımı için önem teşkil eden kazan dairesinin periyodik bakımları ve onarımları bizim tarafımızda yapılıyor ve daire sakinlerimiz 7/24 kesintisiz bir şekilde bu hizmetten yararlanabiliyor. Aynı zamanda jeneratörü bulunan binalarda jeneratör bakım ve onarımları da bizim güvencemiz altında gerçekleşiyor.

Apartmanlarınızda ve Sitelerinizdeki tüm elektrik tesisatının bakım ve onarımını biz yapıyoruz. Eskiyen binalarda elektrik altyapısı ile ilgili bir sorun olduğunda tesisatın baştan aşağı yenilenmesi süreci de bizim güvencemiz altındadır.

Apartmanlarınızda ve Sitelerinizdeki tüm su tesisatının bakım ve onarımını biz yapıyoruz. Eskiyen binalarda su tesisatı altyapısı ile ilgili bir sorun olduğunda tesisatın baştan aşağı yenilenmesi süreci de bizim güvencemiz altındadır.